واکسیناسیون شهروندان بالای ۷۰ سال و روستاییان بالای ۶۰ سال در قم
واکسیناسیون شهروندان بالای ۷۰ سال و روستاییان بالای ۶۰ سال در قم

استاندار قم با اشاره به واکسیناسیون 30 هزار نفر از شهروندان استان قم گفت: شهروندان بالای 70 سال و روستاییان بالای 60 سال می‌توانند برای دریافت واکسن اقدام کنند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، بهرام سرمست استاندار قم در جلسه ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قم طی سخنانی با اشاره به تکمیل بیمارستان امیرالمومنین و بهره برداری از آن طی ماه های اخیر، تجهیز بیمارستان مادر پردیسان را مورد توجه قرار داد و گفت: امیدواریم با  بهره برداری از این بیمارستان در شهرک پردیسان، شاهد ارائه خدمات بهتر به همشهریان قمی باشیم.

وی در ادامه با اشاره به تصویب برگزاری حضوری آزمون های سراسری مدارس در جلسه ستاد ملی کرونا افزود: بایستی ضمن ارائه ی آموزش های لازم به دانش آموزان و خانواده ایشان، نظارت های جدی در زمان برگزاری آزمون برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام شوند.

سرمست همچنین با تاکید بر اقناع افکار عمومی برای شرکت در طرح واکسیناسیون کرونا گفت: بر اساس اعلام نیاز دانشگاه علوم پزشکی، دستگاه های دولتی موظف به همکاری در افزایش تعداد مراکز واکسیناسیون هستند.

وی با اشاره به واکسیناسیون بیش از ۳۰ هزار نفر در استان قم افزود: در حال حاضر افراد بالای ۷۰ سال در شهر و روستاییان بالای ۶۰ سال در استان قم در حال واکسینه شدن هستند.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری قم