۴۰۰ هزار دوز از شنبه یا واکسن ۶۸ ساله‌ها از دوشنبه؟
۴۰۰ هزار دوز از شنبه یا واکسن ۶۸ ساله‌ها از دوشنبه؟

سخنگوی ستاد مبارزه با کرونا گفته است از روز دوشنبه واکسیناسیون افراد ۶۸ سال به بالا را آغاز خواهیم کرد در حالیکه وزیر بهداشت وعده تزریق روزانه 400 هزار دوز واکسن از روز شنبه را داده بود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، علیرضا رئیسی امروز اعلام کرد: خبر خوب اینکه روند واکسیناسیون بسیار بهتر خواهد شد و مقدار قابل توجهی واکسن به دست ما رسیده و باز هم خواهد رسید.

وی افزود: به این ترتیب همه مردم خواهند دید که سرعت واکسیناسیون بالاتر می‌رود.

سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا با بیان اینکه از امروز این خبر را می‌دهم که از روز دوشنبه واکسیناسیون گروه سنی ۶۸ ساله به بالا آغاز خواهد شد گفت: خواهشی که داریم اینکه کسانی مراجعه کنند که برای آنها پیامک ارسال شده و کسی بدون فراخوان مراجعه نکند زیرا تجمع بیش از حد موجب بروز مشکل می‌شود.

گفتنی است اعلام روز دوشنبه برای آغاز واکسیناسیون گروه سنی ۶۸ سال به بالا در حالی از سوی سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا صورت گرفته که به نوشته خبرگزاری فارس و دیگر خبرگزاری‌ها، سعید نمکی وزیر بهداشت، دیروز ۱۸ تیر در سی و ششمین آیین پویش ره سلامت در استان آذربایجان غربی، گفته بود: از فردا با تزریق روزانه ۴۰۰ هزار دوز واکسن با قدرت بیشتری واکسیناسیون را پیش ‌خواهیم گرفت.

 

واکنش قابل تأمل یک روزنامه

روزنامه اقتصاد سرآمد هم در واکنش به وعده وزیر بهداشت، تیتر قابل تأملی در صفحه نخست خود درج کرده است.

انتهای پیام/

  • نویسنده : صدرالدین فلاح