آگاه‌سازی نسل جوان با الگوگیری از نمادهای مقاومت
آگاه‌سازی نسل جوان با الگوگیری از نمادهای مقاومت

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) گفت: لازم است با الگوگیری از نمادهای مقاومت، نسل جوان را نسبت به مسائل گوناگون و مقابله با استکبار جهانی آگاه کنیم.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، سرهنگ مهدی کبیری پور با اشاره به روز غزه اظهار کرد: جریانات و حوادث تاریخی نشان داده که همواره هزینه سازش بیشتر از مقاومت بوده است. مثالهای بارز این ادعا عبارتنداز: حادثه بوسنی، قرارداد ترکمنچای، سقوط لیبی و قزافی، برجام و…

وی افزود: مهمترین اثر مقاومت و ایستادگی، حفظ عزت و اقتدار ملی است و نتیجه نهایی آن می‌شود پیشرفت و استحکام داخلی کشور. بر همین اساس است که مستکبرین عالم از راه‌ها و نقشه‌های مختلف بدنبال کم‌رنگ کردن اراده‌ها و تضعیف روحیه‌ها، بخصوص در نسل جوان است. ملتی که اراده‌ی ایستادگی و مقاومت ندارد، لاجرم در زیر دست و پای دشمنانش، حیات خفت بار خود را جستجو خواهد کرد.

جانشین فرمانده سپاه استان قم خاطرنشان کرد: علاوه بر دشمنان خارجی، همیشه بوده‌اند افراد حقیری که بدلیل پستی و فرومایگی خود، دنبال وابستگی همه‌جانبه به صاحبان زر و زور در عالم بوده‌اند و این‌ها چه بدانند و چه ندانند، در زمین ظالمان و ستمگران به بازی گرفته شده‌اند.

وی ادامه داد: امروز بر همه‌ی ما تکلیف است که با الگو گیری از قله‌ها و نمادهای مقاومت، همچون سیدالشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی، جوانان و نوجوانان را در مسیر مقاومت و ایستادگی، تقویت و آگاه سازیم.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی سپاه استان قم