ارائه خدمات مشاوره حجاب به ۸۰ نفر در نمایشگاه قرآنی قم
ارائه خدمات مشاوره حجاب به ۸۰ نفر در نمایشگاه قرآنی قم

مسئول  غرفه حجاب و عفاف  نمایشگاه قرآنی «برآستان بهشت» گفت: در طول سه شب گذشته از آغاز نمایشگاه قرآنی «برآستان بهشت» تا کنون به طور میانگین به ۸۰ نفر مشاوره حجاب و عفاف داده شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از ستاد خبری نمایشگاه قرآنی «برآستان بهشت»، زهرا حسینی شامگاه سه شنبه در حاشیه برپایی نمایشگاه قرآنی بر آستان بهشت در خصوص فعالیت غرفه عفاف و حجاب ابراز کرد: بانوانی که در زمینه حجاب ناآگاه هستند در این غرفه توسط مشاور آموزش‌های لازم را می‌بینند و با دلایل داشتن حجاب آشنا می‌شوند.

وی افزود: تا کنون ۱۵ نفر از بانوان محجبه که علاقه‌مند به فعالیت در زمینه عفاف و حجاب بودند نیز جذب شدند.

مسئول گروه جهادی چهارشنبه‌های زهرایی با بیان اینکه دختر ۱۲ ساله با ارائه مشاوره پوشش چادر را انتخاب کرد، افزود: در طول سه شب گذشته به طور میانگین به ۸۰ نفر مشاوره حجاب و عفاف داده شد.

وی با اشاره به ارائه  دو مدل مشاوره در غرفه عفاف و حجاب یادآور شد: یک مورد مشاوره جواهرانه است که پوسترهایی در زمینه حجاب زنان قدیم نصب شده و مورد دیگر نیز گفتگو و همدلی و آگاهی دادن است.

نمایشگاه قرآن کریم «بر آستان بهشت» با هدف ترویج آموزه‌های قرآنی به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از چهارم اردیبهشت‌ماه کار خود را آغاز کرد و تا روز پنج‌شنبه ۸اردیبهشت‌ماه در پل حجتیه واقع در ابتدای بلوار بهار هر روز از ساعت ۱۹ الی ۲۴ دایر خواهد بود.

  • منبع خبر : ستاد خبری نمایشگاه قرآن استان قم