معاون فرهنگی هنری سپاه قم معرفی شد
معاون فرهنگی هنری سپاه قم معرفی شد

در مراسمی با حضور سرهنگ کبیری‌پور جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع)، سرهنگ هادی بادینلو به عنوان معاون فرهنگی هنری سپاه قم معرفی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان، مهدی کبیری‌پور جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب (علیه السلام) در مراسم تکریم و معارفه معاونین فرهنگی هنری سپاه استان با اشاره به ویژگی مهم پاسداری اظهار کرد: با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب، مهمترین ویژگی سپاه معنویت آن است و این معنویت زیرساخت بسیار مهمی در شکل گیری رفتار هاست.

وی ادامه داد: اخلاق نیک، وجدان کاری، اهتمام به بیت المال، روحیه جهادی، اخلاص در عمل و تشرع از بایستی از مهمترین ویژگی‌های پاسداران باشد.

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) خاطرنشان کرد: روحیه جهادی، ایثار و از خودگذشتگی در مجموعه سپاه از بین برود هرگز به اهداف خود نخواهیم رسید و بهره وری و کارایی در این مجموعه به شدت افت خواهد کرد.

وی توجه به شناخت مسئولین و مدیران در خصوص وضعیت روحی و خانوادگی نیرو‌های تحت فرمان را از مهمترین وظایف مسئولین رده‌ها دانست و بر ایجاد رابطه صمیمی و رفاقت میان مسئول و نیرو تاکید کرد.

کبیری‌پور با توجه به اهمیت انتخاب مدیران اظهار کرد:انتخاب مسئولین و مدیران باید با نگاه به تخصص، دانش و اشراف آن‌ها نسبت به جایگاه مورد نظر صورت گیرد.

وی در پایان داشتن تفکر راهبردی، قدرت توانمندسازی، ریل‌گذاری، جامع نگری، فرصت شناسی و پیامد نگری را از مهم‌ترین ویژگی مدیران برشمرد.

لازم ذکر است در این مراسم سرهنگ هادی بادینلو به عنوان معاون جدید فرهنگی هنری سپاه استان قم معرفی شد.

گفتنی است پیش از این معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه استان قم در قالب یک معاونت تجمیعی با مدیریت سرهنگ داود محبی فعالیت می‌کرد که وی اکنون مسئولیت معاونت اجتماعی سپاه استان را بر عهده دارد.

  • منبع خبر : روابط عمومی سپاه استان قم