راهداری قم مسئول بازگشایی جاده‌ها در دورود لرستان شد
راهداری قم مسئول بازگشایی جاده‌ها در دورود لرستان شد

بر اساس ابلاغ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، اداره کل راهداری استان قم مسئول بازگشایی و ترمیم راه‌ها در شهرستان درود استان لرستان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، بر اساس ابلاغ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مسئولیت بازگشایی و ترمیم راه‌های شهرستان دورود به اداره کل راهداری قم سپرده شد.

در این زمینه عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری کل کشور در نامه‌ای به دکتر جمالی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم عنوان کرده است: با عنایت به دستور مقام عالی وزارت، بدین وسیله به جنابعالی مأموریت داده می‌شود تا با بکارگیری امکانات در اختیار آن اداره کل به قید فوریت نسبت به استقرار یکی از معاونین ذیربط و عوامل کارشناسی، ماشین‌آلات راهداری و امکانات مورد نیاز در شهرستان دورود استان لرستان نسبتت به بازگشایی و ترمیم راه‌ها برای امکان ایجاد مجدد ترددهای ایمن اقدام کنید.

گفتنی است بر اساس این نامه، مدیریت یکپارچه طرح امدادرسانی سازمان راهداری در استان لرستان، بر عهده مهندس مقبلی معاون برنامه‌ریزی و مهندس خاوری مدیرکل دفتر ابنیه فنی راه‌های سازمان گذاشته شده است.

شایان ذکر است که از استان قم نیز 10 نفر از پرسنل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به همراه اکیپی کامل از ماشین‌آلات شامل یک دستگاه گریدر، یک دستگاه بولدوزر، یک دستگاه لودر، دو دستگاه تریلر کمرشکن، دو دستگاه کامیون و یک دستگاه ماشین سبک به لرستان اعزام شده‌اند.

انتهای پیام/د

 

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم