نیکزاد بنایی برای کاندیداتوری ریاست مجلس ندارد
نیکزاد بنایی برای کاندیداتوری ریاست مجلس ندارد

مشاور نایب رئیس مجلس گفت: علی نیکزاد در راستای حفظ اتحاد انسجام بین نمایندگان و اجرای فرامین و منویات رهبر معظم انقلاب، تصمیمی برای کاندیداتوری ریاست مجلس شورای اسلامی ندارد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، احمد محمودنژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: اولویت دکتر نیکزاد، رفع مشکلات مردم فهیم وقدرشناس کشور است و در این زمینه از هیچ کوششی فروگذاری نخواهد کرد.

وی افزود: اولویت اصلی نیکزاد معیشت مردم است و ایشان در خصوص معیشت مردم با هیچ احدالناسی تعارف ندارد و تا جایی که بتواند کمک دولت می کند، تا مشکل مردم حل شود ولی اگر خدای ناکرده افرادی در دولت به وظایف خود در بحث معیشت مردم به درستی عمل نکنند، با کمک نمایندگان انقلابی جلوی افراد گرفته می شود.

رئیس شورای اقنلابی اتحاد مسئولین کشور خاطرنشان کرد: اگر دولت در راستای کمک به معیشت مردم اقدام موثر نماید و شالوده معیشت مردم را با صداقت و پشتکار و استفاده از ظرفیت های اجرایی کشور که در اصناف، بازاریان، تولید کنندگان،کشاورزان، نخبگان، صاحبان طرح، ایده و بدنه مردم استفاده کند وطبق منویات مقام معظم رهبری امام خامنه ای خود را به مردم نزدیک کند و ازمردم کمک گیرد، قطعا در راستای معیشت مردم موفق می شود و بنده مطمئن هستم جناب آقای دکتر علی نیکزاد اولین فردی است که کمک دولت خواهد کرد.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب همانطور که از اعتبار و آبروی خود برای مجلس به میان گذاشت و مجلس را مجلس انقلاب فرمود در واقع مجلس به رهبر عزیز یک بدهی دارد و آن بدهکاری را می خواهد در راستای کمک به معیشت مردم عملی کند واز هر طرح پیشنهادی موثر و مفید در راستای کمک به معیشت استقبال خواهد کرد.