تکریم و معارفه سه مسئول در سپاه استان قم
تکریم و معارفه سه مسئول در سپاه استان قم

علی اکبر شفیعی، مهدی تاجیک و علی اکبر بختیاری به‌ترتیب به‌عنوان مسئولان بسیج فرهنگیان، بسیج رسانه و بسیج مداحان سپاه استان قم تکریم و حسن بیاتی، داوود شمس و سید رضا جدا به عنوان مسئولان جدید این سازمان‌ها معرفی شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان، آیین تکریم و معارفه سه مسئول در سپاه استان قم با حضور جمعی از مسئولان از جمله سرهنگ مهدی کبیری‌پور جانشین فرمانده سپاه استان در سالن همایش‌های شهید اخلاقی سپاه استان قم برگزار شد.

سرهنگ کبیری پور طی سخنانی با تاکید بر اینکه مقابله با دشمن در شرایط امروز نیازمند شناسایی روش‌ها و توطئه‌های دشمن و به دنبال آن آگاهی از علوم شناختی است، اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا از ابزارهای نوین برای مقابله با دشمن بهره‌مند شویم.

وی ضمن تقدیر از زحمات مسئولان سابق، برای مسئولان جدید بسیج فرهنگیان، بسیج رسانه و بسیج مداحان آرزوی موفقیت کرد.

در این مراسم علی اکبر شفیعی به‌عنوان مسئول سابق بسیج فرهنگیان تکریم و حسن بیاتی به‌عنوان مسئول جدید این مجموعه معرفی شد.

شفیعی پیش از این مسئولیت بسیج دانش‌آموزی را نیز در کنار بسیج فرهنگیان بر عهده داشته است که از این پس فقط در حوزه بسیج دانش‌آموزی فعالیت خواهد داشت.

همچنین مهدی تاجیک مسئول سابق بسیج رسانه استان قم در این مراسم تکریم و داوود شمس به‌عنوان مسئول جدید این مجموعه کار خود را آغاز کرد و تاجیک نیز ادامه فعالیت خود را در خبرگزاری فارس قم دنبال خواهد کرد.

علی اکبر بختیاری مسئول سابق بسیج مداحان نیز در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفت و سید رضا جدا به‌عنوان مسئول جدید بسیج مداحان سپاه استان قم معرفی شد.

خاطرنشان می‌شود، بختیاری نیز از این پس به‌عنوان جانشین مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم، فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

  • منبع خبر : روابط عمومی سپاه استان قم