نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی در قم آغاز به کار کرد
نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی در قم آغاز به کار کرد

نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی به همت بسیج سازندگی سپاه استان قم به‌منظور ارائه دستاوردهای مشاغل خانگی و بانوان کارآفرین در شهر مقدس قم افتتاح شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان، نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی با محوریت عرضه توانمندی‌ها و دستاوردهای بانوان کارآفرین استان قم در محل نمایشگاه دائمی استان آغاز به کار کرد.

عباس روحی جانشین مسئول بسیج سازندگی سپاه استان در گفت‌وگویی در حاشیه این مراسم افتتاحیه، تصریح کرد: در راستای حمایت از مشاغل خانگی تسهیلات قرض‌الحسنه به واحدهای مورد حمایت بسیج سازندگی به ویژه اعضای صندوقهای قرض الحسنه مردم یار پرداخت شده و اکنون شاهد ایجاد اشتغال‌های پایدار هستیم.

وی اضافه کرد: بیش از ۲۰۰ تولید کننده محصول خانگی از ۳۰ تیرماه تا پنجم مردادماه در نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی به ارائه محصولات خود می‌پردازند‌.

جانشین مسئول بسیج سازندگی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع)  گفت: از ابتدای سال گذشته تا به امروز ۳۷ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل خانگی از سوی این سازمان پرداخت شده  که  منجر به ایجاد بیش از ۵۰۰ شغل پایدار شده است .

  • منبع خبر : روابط عمومی سپاه استان قم