پویش مردمی «هر خانواده یک خانواده» برای خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان راه اندازی می شود
پویش مردمی «هر خانواده یک خانواده» برای خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان راه اندازی می شود

آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام در راستای جمع‌آوری و ارسال بسته‌های حمایتی به سیل‌زدگان، پویش مردمی «هر خانواده یک خانواده» را برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) در یاری‌رسانی به سیل‌زدگان، از نخستین روزها ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان، اقداماتی در راستای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان انجام داده است که ازجمله آن‌ها ارسال وجوه نقد و بسته‌های حمایتی به سیل‌زدگان لرستان بود.

از دیگر کارهای آستان مقدس بانوی کرامت در این عرصه، راه‌اندازی پویش مردمی #هر_خانواده_یک_خانواده در راستای جمع‌آوری و ارسال بسته‌های حمایتی به سیل‌زدگان است.

خیرین با شرکت در این طرح، می‌توانند در تأمین یک بسته حمایتی با بخشی از آن شامل: بسته لوازم‌خانگی، بسته مواد غذایی، بسته لوازم بهداشتی و بسته لوازم موردنیاز کودکان مشارکت نمایند.

بر این اساس سته لوازم‌خانگی برای هر خانواده شامل پتو، موکت، یخچال، اجاق‌گاز، سرویس تفلون و سرویس غذاخوری به مبلغ چهار میلیون و 210 هزار تومان و بسته لوازم بهداشتی شامل صابون و شامپو، پودر لباسشویی، مایع ظرف‌شویی، لوازم بهداشتی، مسواک و خمیردندان می‌باشد.

بسته لوازم موردنیاز برای کودکان سیل‌زده شامل پوشک کامل بچه و شیر خشک و بسته مواد غذایی هم شامل برنج، روغن، خرما، ماکارونی، سویا، کنسرو، حبوبات، حلواشکری، شیر پاکتی و آب‌معدنی است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش می‌توانند از طریق مراجعه به سامانه اینترنتی آستان مقدس به آدرس nazr.amfm.ir/hfv، شماره‌گیری کد دستوری  #0251*763* یا واریز به شماره کارت 6650 – 7622 – 8110 – 6273  به نام آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها در این امر خداپسندانه مشارکت داشته باشند.

گفتنی است نخستین بخش از کمک‌های آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها شامل: اختصاص کمک نقدی یک میلیارد ریالی از اعتبارات آستان مقدس، تهیه و توزیع ۵۰ هزار بطری آب‌معدنی، تأمین مایحتاج غذایی (بالغ‌بر ۱۲ هزار قلم کالا)، تهیه و ارسال مواد اولیه جهت طبخ و توزیع ۴۰ هزار پرس غذای گرم، ارسال بیش از یک تن خرما و ارسال ۱۰ هزار قرص نان به همراه گروهی از خادمان و مبلغان حرم مطهر در تاریخ 18 فروردین‌ماه جاری به مناطق سیل‌زده لرستان ارسال شد.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام