فعالیت ۱۰۰ دستگاه تاکسی صلواتی در نیمه شعبان
فعالیت ۱۰۰ دستگاه تاکسی صلواتی در نیمه شعبان

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم گفت: ۱۰۰ دستگاه تاکسی نیز به صورت صلواتی در نیمه شعبان فعالیت دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، مرتضی عزتی در حاشیه حضور در ستاد تسهیلات زائرین شهرداری قم مستقر در مسجد مقدس جمکران، با بیان اینکه نشست‌های هماهنگی نیمه شعبان از یک ماه گذشته دنبال شده است، اظهار کرد: با نیروهای داخلی و ۱۵ شرکت زیر پوشش ۶۱ نفر را در حوزه خدمات‌رسانی و ۲۰ گشت خودرویی و موتورسوار را برای کنترل و نظارت درنظر گرفته‌ایم.
وی با اشاره به اینکه دو هزار و ۵۰۰ تاکسی سواری و ۲۰۰ دستگاه ون و همچنین، ۳۰۰ دستگاه تاکسی بی‌سیم برای نیمه شعبان درنظر شده است، اضافه کرد: سایر تاکسی‌هایی که در نقاط مختلف شهر فعالیت دارند زائران را تا جمکران منتقل می‌کنند و نرخ ثابتی درنظر گرفته‌ایم که نفری دو هزار تومان است.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم خاطرنشان کرد: نیروهای این سازمان در کنار ستاد حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم در میدان آل یاسین مستقر شده‌اند تا بتوانند در صورت وجود مشکل خاصی برای رفع آن اقدام کنند.
وی از ثبت سرویس‌های تاکسی‌ها و ون‌ها یاد کرد و گفت: رانندگان هر سرویس خود را به سه هزار و ۲۵۳ پیامک می‌زنند و یا به صورت دستی برگ ثبت سرویس‌ها را امضا می‌زنند و مهر می‌کنند
عزتی از توزیع بروشور های اطلاع‌رسانی و نقشه‌های راهنما در میان رانندگان یاد کرد و گفت: ۱۰۰ دستگاه تاکسی نیز به صورت صلواتی در نیمه شعبان فعالیت دارند.
انتهای پیام/د