قم کاندید میزبانی هاکی قهرمانی آسیا شد
قم کاندید میزبانی هاکی قهرمانی آسیا شد

با درخواست هیئت هاکی استان، موضوع میزبانی قم در یک رویداد بین‌المللی همچون رقابت‌های قهرمانی آسیا در دیدار با استاندار مطرح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، مجمع سالانه هیئت هاکی استان امروز با حضور رئیس فدراسیون این رشته، مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع این هیئت در سالن جلسات اداره کل ورزش استان به انجام رسید.

در این مجمع که عملکرد یک سال اخیر هیئت هاکی قم مورد نقد و بررسی قرار گرفت ابتدا رئیس هیئت هاکی استان گزارش عملکردی به اعضای مجمع ارائه کرد که مهم‌ترین آن‌ها موضوع دوره‌های دانش‌افزایی و آموزشی داوران، مربیان و هاکی بازان قم بود.

در ادامه رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان در مجمع سالیانه هیئت هاکی عنوان کرد: با پیگیری اداره کل ورزش و جوانان تاکنون ۱۱ مجمع سالانه از ابتدای سال در قم برگزارشده است.

وی گفت: هدف از برگزاری مجامع سالیانه ارائه مباحث، نقد یا کاستی‌های احتمالی با رعایت بی‌طرفی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به گله‌مندی برخی هاکی بازان به علت در اختیار نداشتن محل تمرین، بیان کرد: برای رشته‌های مختلف ورزشی بر اساس نیازسنجی آماده تأمین سانس جهت انجام تمرینات هستیم.

پس از پایان مجمع نیز رئیس فدراسیون هاکی کشور به دیدار استاندار قم رفت و در این جلسه ظرفیت این رشته در استان بررسی شد.

همچنین با درخواست هیئت هاکی استان، موضوع میزبانی قم در یک رویداد بین‌المللی همچون رقابت‌های قهرمانی آسیا در دیدار با استاندار مطرح شد.

انتهای پیام/