افتتاح ۲۰۰ پروژه به مناسبت هفته دولت در قم
افتتاح ۲۰۰ پروژه به مناسبت هفته دولت در قم

استاندار قم گفت: همزمان با هفته دولت شاهد افتتاح 200 پروژه در بخش‌های زیربنایی، عمرانی، خدماتی، کشاورزی و گردشگری با اعتباری بالغ بر 470 میلیارد تومان خواهیم بود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، بهرام سرمست ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با اشاره به افتتاح پروژه‌های استان قم در هفته دولت اظهار کرد: در این هفته، ۲۰۰ پروژه در بخش‌های زیربنایی، عمرانی، خدماتی، کشاورزی و گردشگری با اعتباری بالغ بر ۴۷۰ میلیارد تومان در استان افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: دشمنان به دنبال تزریق نا امیدی و یاس به جامعه هستند و باید در هفته دولت روح انسجام، همدلی، تفاهم و پاسخگویی به معرض نمایش گذاشته شد تا دشمنان مایوس شوند.

استاندار قم افزود: در سال جاری انتخابات مجلس شورای اسلامی را پیش رو داریم که پشتوانه اجتماعی نظام اسلامی است و امیدواریم که با مشارکت حداکثری مردم، انتخابات را اجرا کنیم که این مساله نیازمند اطلاع رسانی است، باید هر کسی که می‌تواند به پر شور شدن انتخابات کمک کند.

وی گفت: به مدیران استان تکلیف می‌کنم که در ایجاد فضای نقد و اطلاع رسانی کوشش کنند تا مسائل به صورت اخلاق مدارانه روشن شود و باید مدیران استان قم پاسخگو باشند.

سرمست خاطرنشان کرد: در حال بررسی بین چند گزینه برای انتخاب مدیر دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قم هستم، بر مشاوره گرفتن از بانوان صاحب نظر در کارگروه‌های استان قم تاکید دارم و به دنبال افزایش سهم بانوان در مدیریت استان هستم.

انتهای پیام/