آغاز پیش‌ثبت‌نام اینترنتی در دبیرستان علوم و معارف اسلامی هدی
آغاز پیش‌ثبت‌نام اینترنتی در دبیرستان علوم و معارف اسلامی هدی

پیش ثبت نام دانش‌آموزان در دبیرستان دولتی علوم و معارف اسلامی هدی به صورت الکترونیکی آغاز شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، علیرضا کبیری، اظهار داشت: پیش ثبت نام دانش آموزان در دبیرستان دولتی علوم و معارف اسلامی از از ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۸ آغاز شده است و مهلت پیش ثبت نام تا ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این دبیرستان هر سال از طریق آزمون ورودی و مصاحبه، تعدادی از دانش‌آموزان مستعد و علاقه‌مند را پذیرش می‌کند، افزود: امسال، دانش آموزان دختر متولدین نیمه دوم ۱۳۸۳ و نیمه اول ۱۳۸۴ می‌توانند برای تحصیل در این دبیرستان ثبت نام کنند.

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی دخترانه هدی منابع آزمون ورودی برای دبیرستان علوم و معارف اسلامی را دروس پایه نهم دبیرستان از جمله عربی، دینی، ریاضی، زبان انگلیسی، فارسی عنوان کرد و گفت: آزمون کتبی در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ برگزار می‌شود و پس از آن ارزیابی‌های حضوری صورت می‌گیرد.

وی یادآور شد: پیش ثبت نام مدارس هدی به صورت الکترونیک و از طریق نشانی http://www.hodaschools.ir و ورود به سامانه پیش ثبت نام انجام می‌شود.

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی دخترانه هدی در پایان عنوان کرد: این مجتمع با بیش از ۳ هزار دانش‌آموز، قرآن‌آموز و زبان‌آموز در قم و شهرستان‌های کرمان، بوانات، کهنوج و رفسنجان و اقلید با مدیریت مستقل و حضور کارشناسان قرآنی، آموزشی، پرورشی، فناوری، مالی و نزدیک به ۴۰۰ نفر از کارکنان همکار در تدریس و امور اجرایی آموزشگاه‌ها فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/د