فرصت مجدد ثبت نام در آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(س) فراهم شد
فرصت مجدد ثبت نام در آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(س) فراهم شد

امکان مجدد ثبت نام در آزمون ورودی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ جامعه الزهرا علیهاالسلام از سوی اداره سنجش و پذیرش این مؤسسه علمی حوزوی فراهم شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حجت‌الاسلام والمسلمین اباذر عمرانی‌فر اظهار کرد: با توجه به تغییر زمان آزمون ورودی جامعه الزهرا علیهاالسلام و درخواست‌های مکرر متقاضیان جا مانده از ثبت نام، امکان ثبت نام مجدد برای متقاضیان تحصیل در جامعه الزهرا علیهاالسلام برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ فراهم شد.

وی به شرایط ثبت نام و برگزاری آزمون ورودی در سال جاری اشاره و تصریح کرد: زمان برگزاری آزمون ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ است، بنابراین داوطلبان جدید باید برنامه ریزی لازم برای مطالعه منابع آزمون و آمادگی علمی برای شرکت در آزمون را داشته باشند.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا علیهاالسلام ادامه داد: مکان آزمون برای داوطلبان جدید منحصراً شهر مقدس قم  است؛ لذا داوطلبان تنها در صورتی که امکان حضور در شهر قم را در روز آزمون داشته باشند، می‌توانند اقدام به ثبت نام کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عمرانی فر یادآور شد: سامانه ثبت نام از روز پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ فعال خواهد شد و داوطلبانی که قبلاً موفق به ثبت نام نشده‌اند می‌توانند تا ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ برای ثبت نام اقدام کنند.

وی با بیان اینکه امکان ویرایش اطلاعات و مدارک برای داوطلبان جدید تنها در بازه زمانی ثبت نام  وجود دارد، گفت: امکان ویرایش اطلاعات داوطلبانی که در سال ۹۸ ثبت نام  نموده اند و کد رهیگیری دریافت نموده اند وجود ندارد.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا علیهاالسلام در ادامه یادآور شد: داوطلبان برای ثبت نام  در تاریخ تعیین شده به سامانه پذیرش جامعه الزهرا علیهاالسلام به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir  مراجعه  و از منوهای فعال برای ثبت نام در مقطع مورد نظر اقدام کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عمرانی فر با اشاره به اینکه زمان اخذ کارت ورود به جلسه آزمون ۲۵ تا ۲۹ خرداد است، عنوان کرد: داوطلبان برای اطلاع از منابع آزمون و سایر جزئیات آن به دفترچه‌های راهنمای آزمون که در سامانه پذیرش بارگذاری شده است، مراجعه کنند.

انتهای پیام/د

  • منبع خبر : روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا