رئیس شورای شهر قم: درباره تسهیلات کرونا در قم شفاف‌سازی شود
رئیس شورای شهر قم: درباره تسهیلات کرونا در قم شفاف‌سازی شود

رئیس شورای شهر قم گفت: همه باید بدانند تسهیلات و کمک های بلاعوض چقدر بوده و در چه مواردی مورد استفاده قرار گرفته بنابراین نیازمند شفاف‌سازی در این زمینه هستیم.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، عبدالله جلالی در نشست رسمی و علنی شورای اسلامی شهر مقدس قم اظهار کرد: مردم قم همچون سایر شهرها و مناطق کشور، به خاطر شیوع کرونا آسیب دیدند ولی در ماه‌های اخیر تسهیلاتی در اختیار برخی از آنها قرار گرفت همچنین کمک‌های بلاعوضی هم داشتیم که لازم است مدیریت استان در مورد این تسهیلات و کمک‌ها شفاف‌سازی کند.

وی افزود: دلیل اینکه می‌گوییم باید در این زمینه شفاف باشیم این است که همه باید بدانند تسهیلات و کمک های بلاعوض چقدر بوده و در چه مواردی مورد استفاده قرار گرفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه بیشترین حجم کار در موضوع مبارزه با کرونا پس از دانشگاه علوم پزشکی استان، بر عهده شهرداری بوده است گفت: شیوع این بیماری به خصوص در موضوع حمل و نقل عمومی، فعالیت سازمان پایانه‌ها و سازمان آرامستان‌ها، هزینه‌های زیادی را بر مدیریت شهری تحمیل کرد.

وی ادامه داد: شهرداری دستگاهی بود که در ماه های شیوع کرونا، علاوه بر هزینه دادن، تخفیف‌هایی را نیز برای رعایت حال مردم و افراد طرف قرارداد در نظر گرفت که از آن جمله می‌توان به تخفیف اجاره غرفه‌های شهری اشاره کرد.

انتهای پیام/

  • نویسنده : صدرالدین فلاح