آغاز ثبت‌نام دوره‌های هنری در قم
آغاز ثبت‌نام دوره‌های هنری در قم

جزئیات دوره‌های آموزشی انجمن‌‌های «هنرهای تجسمی»، «هنرهای نمایشی» و «عکاسان» در فصل بهار اعلام شد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، فراخوان برگزاری دوره‌های آموزشی انجمن‌‌های «هنرهای تجسمی»، «هنرهای نمایشی» و «عکاسان» در فصل بهار اعلام شد.

انجمن هنرهای تجسمی

کلاس‌های فصل بهار انجمن هنرهای تجسمی شامل رشته‌های «طراحی»، «طراحی و نقاشی»، «تصویرسازی»، «نقاشی خط»، «کاراکتر دیزاین»، «تفکر خارج از جعبه»، «تذهیب»، «نقاشی»، «گل و مرغ»، «طراحی فیگور»، «مبانی ترکیب‌بندی»، «نقاشی کودکان»، «نقاشی نوجوان»، «تکنیک‌های نقاشی»، «کلوپ طراحی»، «مبانی طراحی» و «خلاقیت کودکان» می‌شود و از استادان مطرح این انجمن می‌توان به حسنعلی یگانه بهمن، هادی گل‌محمدی، رضا عربستانی، محسن مقدادی و حسین صفدری اشاره کرد.

حسین اسلامی، حدیث برازنده، نگار رحمتی، خدیجه حسینی، محبوبه خاکدامن، رکسانا قرنلی، نسیم گائینی، محمد سید ابراهیمی، وحید سلیمانی، زهره خلیفه قلی و زهرا ارشادی از دیگر مدرسان این دوره‌های آموزشی هستند.

ثبت‌نام دوره‌های آموزشی انجمن هنرهای تجسمی تا ۱۸ فروردین ادامه دارد و کلاس‌ها از ۲۰ فروردین آغاز می‌شود.

کلاس‌های هنری این انجمن طی ۱۰ جلسه ۳ ساعتی با شهریه ۲۵۰ هزار تومانی در دو بازه زمانی ۹ تا ۱۲ صبح و ۱۶ تا ۱۹ عصر برگزار می‌شود.

انجمن هنرهای تجسمی قم در خیابان دورشهر، بین کوچه ۱۰ و ۱۲ واقع شده و برای جزئیات بیشتر می‌توان با شماره ۳۷۷۴۲۰۷۶ تماس گرفت.

انجمن هنرهای نمایشی

انجمن هنرهای نمایشی قم در بهار امسال با هدف کشف استعدادهای جدید، دوره آموزش مقدماتی بازیگری کودک و نوجوان را ویژه سنین ۸ تا ۱۲ سال برگزار می‌کند.

کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به بازیگری فقط تا ۱۸ فروردین فرصت ثبت‌نام دارند و شماره‌های ۳۶۲۰۷۱۶۳ و ۰۹۳۶۱۸۱۲۷۲۹ پاسخگوی سؤالات بیشتر آنان است. زمان شروع این دوره آموزشی از روز شنبه ۲۰ فروردین‌ماه اعلام شده است.

انجمن سینمای جوانان

انجمن سینمای جوانان قم نیز در بهار امسال دوره آموزشی فیلمنامه‌نویسی را در دو سطح مقدماتی و تکمیلی برگزار می‌کند که علاقه‌مندان برای اطلاع از جزئیات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۹۱۲۷۵۲۴۱۱۹ تماس بگیرند.

کلاس‌های انجمن عکاسان

همچنین فراخوان ثبت‌نام در نوزدهمین دوره آموزش‌های تخصصی انجمن عکاسان استان قم همزمان با فصل بهار اعلام شد و تا ۲۵ فروردین ‌ماه ادامه دارد.

«عکاسی مقدماتی»، «عکاسی پیشرفته و کارگاهی»، «عکاسی صنعتی و تبلیغاتی»، «فتوشاپ مقدماتی»، «ادیت و پردازش مقدماتی»، «ادیت و پردازش پیشرفته»، «شناخت نور و نورپر دازی»، «فتومونتاژ در عکاسی» و «عکاسی موبایلی» از جمله کلاس‌های انجمن عکاسان قم برای بهار امسال است.

سید حسین بحرینی، سید عمار محمدی، امیر علی میقانی، محمد مهدی ورال، ساره سپهری‌نژاد و مونا نیکوگفتار از جمله مدرسان این دور‌ه‌های آموزشی هستند.

انجمن عکاسان جنب نگارخانه فرهنگ در خیابان دورشهر واقع شده و علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۳۷۸۳۸۸۶۶ و  ۳۷۸۳۸۸۶۷ تماس بگیرند.

  • نویسنده : سونیا سیاوشی