برپایی نمایشگاه‌ قرآن کریم محدود به ماه رمضان نشود
برپایی نمایشگاه‌ قرآن کریم محدود به ماه رمضان نشود

فرماندار قم گفت: برپایی نمایشگاه قرآن کریم تنها به ماه مبارک رمضان محدود نشود و باید شاهد برگزاری نمایشگاه‌های قرآنی در طول ایام سال نیز باشیم.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم به نقل از ستاد خبری نمایشگاه قرآن کریم «بر آستان بهشت»، عباس ذاکران در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار ما بیان کرد: نمایشگاه امسال دارای کیفیت مطلوبی بود اگرچه تعداد غرفه‌ها محدود بود و برگزاری آن در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و بسیار دیر انجام شد.

وی افزود: با توجه به وقفه ۲ ساله در برپایی این نمایشگاه به علت شیوع ویروس کرونا، به نظر می‌رسد نمایشگاه امسال می‌تواند آغاز خوبی برای برپایی نمایشگاه‌های وسیع‌تر و با مشارکت بسیاری از موسسات قرآنی استان قم باشد.

ذاکریان اظهار کرد: در راستای برپایی این قبیل نمایشگاه‌ها و هماهنگی بین دستگاه‌های ذی‌ربط فرمانداری اعلام آمادگی و حمایت می‌کند.

وی ادامه داد: استقبال عمومی مردم از نمایشگاه قرآن استان بیانگر ضرورت و اهمیت برپایی آن در سطح جامعه به ویژه در اماکن عمومی است.

فرماندار قم با بیان اینکه ماه رمضان بهار قرآن است، تصریح کرد: برپایی نمایشگاه قرآن کریم تنها به ماه مبارک رمضان محدود نشود و باید شاهد برگزاری نمایشگاه‌های قرآنی در طول سال نیز باشیم.

  • منبع خبر : ستاد خبری نمایشگاه قرآن استان قم