هادی ساعی در آسایشگاه انوار آفتاب: با حضور در کنار شما تجربه بزرگی برای زندگی کسب کردم
هادی ساعی در آسایشگاه انوار آفتاب: با حضور در کنار شما تجربه بزرگی برای زندگی کسب کردم

به مناسبت آغاز دهه ولایت و امامت و عید سعید قربان هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو به همراه اعضای این فدراسیوان از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار افتاب قم بازدید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، هادی ساعی با آرزوی سلامتی برای کارکنان آسایشگاه سالمندان و معلولین قم بیان کرد:  امروز که در کنار شما عزیزان بودم، تجربه بزرگی در زندگی شخصی خودم بدست آوردم که مدیون شما عزیزان هستم.

قهرمان اسبق المپیک تصریح کرد: خدمت به خلق نعمتی گرانبهاست که خداوند آن را وسیله اعتلای بندگان و دستیابی به گوهر انسانیت و کمال فردی و اجتماعی قرار داده است.

قهرمان اسبق المپیک افزود: کمک به این عزیزان سعادت بزرگی است که انسانی در هر جایگاهی این سعادت را ندارد و نخواهد داشت؛ خوشا به حالتان.

فاطمه پورمحمدی، مدیرعامل موسسه خیریه انوار آفتاب نیز در جریان این بازدید ضمن عرض خیر مقدم به تشریح خدمات انجام شده پرداخت و گفت: بیشتر هزینه‌های ۴۲۰ مددجو و ۹۰ پرسنل این آسایشگاه از طریق کمک‌های نیکوکاران و خیرین تأمین می‌شود.

وی تصریح کرد: بخش قابل توجهی از سالمندان این آسایشگاه، معلول ذهنی بالای شصت سال هستند و بخش دیگر یا ازدواج نکردند یا فرزندی نداشتند که از آنها مراقبت و نگهداری کنند.

همچنین در پایان این بازدید جهت ارائه راهکار و خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر به مددجویان این مرکز نشستی مشترک برگزار شد.

گزارش تصویری این بازدید را در سایت آسایشگاه انوار آفتاب ببینید

  • نویسنده : سید حسین نقیبی