برخورد قاطعانه و جدی با تبلیغات زودتر از موعد انتخابات مجلس در قم
برخورد قاطعانه و جدی با تبلیغات زودتر از موعد انتخابات مجلس در قم

مسئول هیأت بازرسی انتخابات استان قم گفت: تمام قوانین باید عینا اجرا شوند به همین خاطر با تبلیغات زودتر از موعد انتخابات مجلس در قم برخورد جدی خواهیم داشت.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، محسن بهشتی بعد از ظهر امروز در نشست خبری ستاد انتخابات استان قم که در استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد: نیروهای ارزشمندی در این چهار دهه در نظام انقلاب اسلامی تربیت شده اند که همه طرفدار مصالح عمومی انقلاب و نظام و کشور می‌ دانند.

مسؤول هیأت بازرسی انتخابات استان قم خاطرنشان کرد: ما تلاش می‌ کنیم با عمل به مُرّ قانون و در کمال بی طرفی کامل،حقوق همه افرادی را که در این عرصه شرکت می‌ کنند حفظ کنیم چون اعتقاد داریم حق الناس برای انتخاب شوندگان است.

بهشتی با بیان این که نباید فعالیت های خارج از چارچوب قانون در بحث انتخابات به ویژه در شهر مقدس قم دیده شود،گفت:دستور جناب آقای استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در استان به همه ما قویا و تأکیدا همین نکته است که انتخاباتی را باید در تراز جمهوری اسلامی و موافق با عظمت و عزت نظام و صیانت از آراء مردم برگزار کنیم.

وی در پایان گفت:یکی از مسائلی که همیشه پیش روی انتخابات بوده و به اسم همایش ها ومراسم ها به ویژه در ایام دهه فجر صورت می‌ گیرد بحث تبلیغات زودتر از موعد است که با این مسأله برخورد جدی خواهیم داشت.

انتهای پیام/