۱۱۰ متخصص بسیجی در خدمت نیازمندان استان قم
۱۱۰ متخصص بسیجی در خدمت نیازمندان استان قم

مسئول سازمان بسیج اصناف قم از خدمات‌رسانی ۱۱۰ جهادگر بسیجی به نیازمندان در سطح این استان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیدار قم، حسین حسن‌پور اظهار کرد: سازمان بسیج اصناف استان قم نهضت خدمت‌رسانی را راه‌انداخته است تا اصناف جهادی در عرصه‌های مختلف به صورت رایگان به نیازمندان خدمت ارائه کنند.

وی افزود: شناسایی نیازمندان در مناطق محروم انجام می‌شود و جهادگران با حضور در منازل آن‌ها به تعمیر وسایل و ابزار‌های آن‌ها می‌پردازند.

مسئول سازمان بسیج اصناف استان قم گفت: ۱۱۰ نفر از متخصصان جهادگر اصناف قم به مناسبت بسیج اصناف در قالب رزمایشی سازمان‌دهی شدند تا هر نوع وسیله‌ای از نیازمندان را به صورت رایگان تعمیر کنند.

وی با اشاره به انجام عکاسی، پیرایش و مشاوره و تست سلامت رایگان در هفته بسیج اصناف عنوان کرد: با پیگیری‌های بسیج اصناف هیچ خدمتی نیست که نتوانیم به کمک بسیجیان ارائه دهیم و امیدواریم با مشارکت بیشتر خیرین و تامین تجهیزات و قطعات بیشتر بتوانیم خدمات گسترده‌تری را به نیازمندان ارائه دهیم.

حسن‌پور با اشاره به تعمیر بیش از ۵۰۰ قطعه وسیله در یک روز اظهار کرد: تلاش ما این است که در حد توان خود، باری از دوش نیازمندان برداریم.

وی با اشاره به اینکه در فصل بهار در فروردین‌ماه نیز بیش از ۵۰۰ قطعه لوازم منزل را تعمیر کردیم، تصریح کرد: ساخت سرویس بهداشتی و حمام، برق‌کاری و انجام دیگر خدمات منازل از جمله دستاورد‌های بسیج اصناف است.

گفتنی است سردار محمد رضا موحد، فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع) هم در حاشیه بازدید از اردوی جهادی اصناف بسیجی قم، این حرکت جهادی را از برنامه‌های کنگره ملی شهدای استان با رنگ وبوی شهدا در مناطق محروم برشمرد و بر “تعمیر لوازم خانگی” به عنوان طرح ابتکاری بسیجیان خدمت رسان در زلزله “سر پل ذهاب و پلدختر” و طرحی اجرایی  بعد از این حوادث، توسط سازمان بسیج سازندگی در مناطق محروم استان قم تأکید کرد.

  • نویسنده : زهرا زنگنه